Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Image
se: Govva
