Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Description
si: විස්තරය

en: Image
si: රූපය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
