Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Image
ta: படம்

en: Large
ta: பெரியது

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Add menu
ta: வகைப்பட்டியினைச் சேர்க்க

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Featured
ta: சிறப்பானவை
