Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Image
ar: الصورة

en: Large
ar: كبير

en: Icon
ar: أيقونة

en: Menu
ar: القائمة

en: Price
ar: السعر

en: Other
ar: آخر

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add menu
ar: أضف قائمة

en: Grid
ar: شبكة

en: Featured
ar: متميز

en: Variants
ar: المتغيرات
