Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Image
ast: Imaxe

en: Large
ast: Grande

en: Menu
ast: Menú

en: Other
ast: Otru

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add menu
ast: Amestar menú
