Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Image
ca: Imatge

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Menu
ca: Menú

en: Price
ca: Preu

en: Other
ca: Altres

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add menu
ca: Afegeix un menú

en: Grid
ca: Graella

en: Featured
ca: Distintiu
