Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Categories
da: Kategorier

en: Image
da: Billede

en: Large
da: Stor

en: Icon
da: Ikon

en: Price
da: Pris

en: Other
da: Anden

en: Add menu
da: Tilføj menu

en: Grid
da: Gitter

en: Featured
da: Anbefalet

en: Variants
da: Varianter
