Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Add menu
dz: དཀར་ཆག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་
