Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Image
eo: Bildo

en: Large
eo: Granda

en: Menu
eo: Menuo

en: Other
eo: Alia

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add menu
eo: Aldonu menuon
