Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Image
hy: Նկար

en: Large
hy: Մեծ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ
