Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Categories
is: Flokkar

en: Image
is: Mynd

en: Large
is: Stórt

en: Icon
is: Táknmynd

en: Menu
is: Valmynd

en: Price
is: Verð

en: Add menu
is: Bæta við valmynd

en: Grid
is: Grind
