Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Images
ja: イメージ

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Image
ja: 画像

en: Large
ja: 大

en: Icon
ja: アイコン

en: Menu
ja: メニュー

en: Price
ja: 価格

en: Other
ja: その他

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add menu
ja: メニューの追加

en: Grid
ja: グリッド

en: Featured
ja: 主な

en: Example: Large, small.
ja: 例：大、小
