Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Menu
ne: मेनु

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्

en: Featured
ne: फेचर्ड
