Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Image
os: Сурæт
