Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Image
pl: Obraz

en: Large
pl: Duże

en: Icon
pl: Ikona

en: Price
pl: Cena

en: Other
pl: Inne

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: Grid
pl: Siatka

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Variants
pl: Warianty
