Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Image
fa: تصویر

en: Large
fa: بزرگ

en: Icon
fa: شمایل

en: Menu
fa: قائم

en: Other
fa: ساير

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Add menu
fa: افزودن قائم

en: Grid
fa: شبکه
