Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Categories
ru: Категории

en: Image
ru: Изображение

en: Large
ru: Большой

en: Icon
ru: Иконка

en: Menu
ru: Меню

en: Price
ru: Цена

en: Other
ru: Другое

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add menu
ru: Добавить меню

en: Regular
ru: Постоянный

en: Teaser text
ru: Текст анонса

en: Grid
ru: Сетка

en: Featured
ru: Популярное

en: Variants
ru: Варианты

en: Administer Menus
ru: Администрировать меню
