Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Image
sl: Slika

en: Menu
sl: Meni

en: Price
sl: Cena

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Featured
sl: Izpostavljeno
