Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Menu
te: మెనూ

en: Other
te: ఇతర

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని
