Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Large
th: ใหญ่

en: Menu
th: เมนู

en: Price
th: ราคา

en: Other
th: อื่นๆ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Add menu
th: เพิ่มเมนู

en: Grid
th: ตะแกรง
