Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Image
tr: Resim

en: Large
tr: Büyük

en: Icon
tr: Simge

en: Menu
tr: Menü

en: Price
tr: Fiyat

en: Other
tr: Diğer

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add menu
tr: Menü ekle

en: Grid
tr: Izgara

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Variants
tr: Değişkeler

en: Stacked
tr: Yığılı
