Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Categories
uk: Категорії

en: Image
uk: Зображення

en: Large
uk: Велике

en: Icon
uk: Іконка

en: Menu
uk: Меню

en: Price
uk: Ціна

en: Other
uk: Інше

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Regular
uk: Звичайна

en: Teaser text
uk: Текст анонсу

en: Grid
uk: Сітка

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Variants
uk: Варіанти

en: Administer Menus
uk: Адміністрування меню
