Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Categories
ur: زمرہ جات
