Restaurant Menu (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Image
vi: Ảnh

en: Large
vi: Rộng

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Price
vi: Giá

en: Other
vi: Khác

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add menu
vi: Thêm trình đơn

en: Regular
vi: Thông thường

en: Grid
vi: Lưới

en: Featured
vi: Tính năng
