Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Add menu
am: ምናሌ ጨምር
