Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Categories
fr: Catégories

en: Large
fr: Grand

en: Icon
fr: Icône

en: Price
fr: Prix

en: Other
fr: Autre

en: Add menu
fr: Ajouter un menu

en: Grid
fr: Grille

en: Featured
fr: Recommandés

en: Variants
fr: Variantes

en: Stacked
fr: Empilé
