Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Large
gu: મોટું

en: Other
gu: અન્ય
