Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: Image
hr: Slika

en: Large
hr: Velika

en: Icon
hr: Ikona

en: Menu
hr: Izbornik

en: Price
hr: Cijena

en: Other
hr: Ostalo

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Add menu
hr: Dodaj izbornik

en: Grid
hr: Mreža

en: Featured
hr: Istaknuto
