Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Image
ka: სურათი

en: Large
ka: დიდი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Other
ka: სხვა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება
