Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Menu
ml: മെനു
