Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Image
mn: Зураг

en: Large
mn: Том

en: Menu
mn: Цэс

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх
