Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: Image
oc: Imatge

en: Large
oc: Grand

en: Menu
oc: Menú

en: Other
oc: Autre

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add menu
oc: Apondre un menú

en: Grid
oc: Grasilha

en: Featured
oc: Distintiu

en: Variants
oc: Variantas
