Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Image
sk: Obrázok

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Price
sk: Cena

en: Other
sk: Ostatné

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add menu
sk: Pridať menu

en: Grid
sk: Mriežka

en: Featured
sk: Odporúčané
