Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Menu
sr: Мени

en: Price
sr: Цена
