Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Menu
be: Меню

en: Other
be: Іншыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Add menu
be: Дадаць меню

en: Grid
be: Сетка

en: Featured
be: Рэкамендаваныя
