Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Image
bg: Снимка

en: Large
bg: Голям

en: Menu
bg: Меню

en: Price
bg: Цена

en: Other
bg: Други

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add menu
bg: Добави меню
