Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Image
bs: Slika

en: Menu
bs: Meni

en: Navigation
bs: Navigacija
