Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Image
cs: Obrázek

en: Large
cs: Velký

en: Icon
cs: Ikona

en: Price
cs: Cena

en: Other
cs: Jiné

en: Navigation
cs: Navigace

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Grid
cs: Mřížka

en: Variants
cs: Varianty
