Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Categories
cy: Categorïau

en: Image
cy: Delwedd

en: Large
cy: Mawr

en: Menu
cy: Dewislen

en: Price
cy: Pris

en: Other
cy: Arall

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Add menu
cy: Ychwanegu dewislen
