Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Image
el: Εικόνα

en: Large
el: Μεγάλο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Menu
el: Μενού

en: Price
el: Tιμή

en: Other
el: Άλλο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add menu
el: Προσθήκη μενού

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων
