Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Image
et: Pilt

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Menu
et: Menüü

en: Price
et: Hind

en: Other
et: Muu

en: Navigation
et: Menüü

en: Add menu
et: Lisa menüü

en: Grid
et: Ruudustik

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Variants
et: Variandid
