Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Image
gl: Imaxe

en: Large
gl: Grande

en: Icon
gl: Icona

en: Menu
gl: Menú

en: Price
gl: Prezo

en: Other
gl: Outro

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add menu
gl: Engadir menú

en: Grid
gl: Grella

en: Featured
gl: Destacado
