Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Image
jv: Gambar

en: Large
jv: Gedhe

en: Icon
jv: Ikon

en: Other
jv: Liyané

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add menu
jv: Tambah menu

en: Featured
jv: Fitur
