Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Image
lv: Attēls

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Price
lv: Cena

en: Other
lv: Citi

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: Grid
lv: Režģis

en: Featured
lv: Eksponētais
