Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Categories
nl: Categorieën

en: Image
nl: Afbeelding

en: Large
nl: Groot

en: Icon
nl: Pictogram

en: Price
nl: Prijs

en: Other
nl: Andere

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: Teaser text
nl: Teaser tekst

en: Grid
nl: Raster

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Variants
nl: Varianten

en: Stacked
nl: Gestapeld
