Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Add menu
pa: ਮੇਨੂ ਸ਼ਾਮਲ
