Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Images
pt: Imagens

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Categories
pt: Categorias

en: Image
pt: Imagem

en: Large
pt: Grande

en: Icon
pt: Ícone

en: Price
pt: Preço

en: Other
pt: Outro

en: Navigation
pt: Navegação

en: Add menu
pt: Adicionar menu

en: Grid
pt: Grelha

en: Featured
pt: Destacado

en: Variants
pt: Variações
