Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Large
sq: E madhe

en: Menu
sq: Menuja

en: Other
sq: Tjetër

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add menu
sq: Shto menu
