Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: Image
sv: Bild

en: Large
sv: Stor

en: Icon
sv: Ikon

en: Menu
sv: Meny

en: Price
sv: Pris

en: Other
sv: Övriga

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add menu
sv: Lägg till meny

en: Teaser text
sv: Teaser-text

en: Grid
sv: Rutnät

en: Featured
sv: Framhävd

en: Variants
sv: Varianter
