Restaurant Menu (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Menu
ta: பட்டி

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Add menu
ta: பட்டியை சேர்க்க
